KASIM AYI BURÇ YORUMLARI:

SEVGİLİ YÜKSELEN KOÇLAR VE KOÇ BURÇLARI

3-4 Kasım günlerinde gökyüzünde Güneş ve Jüpiter, Merkür ve Uranüs, Venüs ve Neptün aralarında 180 derece karşıt açı oluşacak. Bu kadar fazla gezegenin birbirleriyle 180 derecedeki zorlu açısı kasım ayına girerken sizi biraz yorabilir. Bu durum size miras nafaka alacak verecek borç bankalar tazminat kredi dediğimiz alanda çalışıyor yani hakkınız olan ama uzun zamandır gelmeyen bir para varsa beklediğiniz bir para girişi varsa bununla ilgili olumlu geri dönüşleri kasım ayı içinde alabilirsiniz.
Kasım ayında özellikle aile büyüklerinizle yani buna abi ,baba ,dede dediğimiz erkek figürler haritada daha etkili göründüğünden bu kişilerle tartışmamaya özen gösterin lütfen çünkü sonrasında pişmanlık yaşama ihtimaliniz görünüyor.
8 Kasım tarihinde Venüsün terazi burcuna geçişi ile sizin 7 evinize oturuyor yani burası evlilikler ilişkiler ortaklıklar alanı. Evli olan sevgili koçlar eğer evliliğinizde ilişkinizde problemler varsa ve bunları çözmek için ne zaman adım atmalıyım diyorsanız işte burası 8 Kasım tarihini işaret ediyor. Ve ilişkisi olmayan sevgili koçlar 8 Kasım itibariyle yeni bir aşka yelken açabilirsiniz, eğer hayatınızda ciddi düşündüğünüz biri varsa onunla ilgili ilişkinize bir üst seviyeye taşımak için adımlar atabilirsiniz. İş hayatında olanlar ortaklığı olanlar sevgili yükselen koçlar ve koç burçları sizler de bu alandan güzel etkileri alıyorsunuz yeni başlangıçlar yeni imzalı işler söz konusu olabilir ortağınızla aranızda eğer bir problem varsa bir anlaşamama durumu varsa bunları çözmek adına gökyüzü size destekli olacak.
13 Kasım’da 20 derece akrep burcunda bir yeni ay var 18 Kasım’da da Güneş Mars kavuşumu var bu göstergeler sevgili koçlar size para anlamında şans ve fırsat getirirken sizi öfkenize sinirinize karşı da uyarıyor aslında çünkü bu yeni ay ve güneşin Mars’la kavuşumu krizli ve karmik etkilerde barındırdığı için hayatınızdan çıkardığınız kişilerle tekrar karşılaşma onlarla bir yüzleşme durumu söz konusu olabilir bu nedenle kasım ayı genelinde öfke kontrolünüze çok dikkat etmelisiniz
27 Kasım’da 4 derece ikizler burcunda bir Dolunay yaşayacağız ve bu Dolunay 28 Ekim’deki tutulmayı tetikleyecek yani tutulmada sizin burcunuz için söylediğim şeyler geçerli iken bu Dolunayında size etkileri iletişimin artması ve beklediğiniz haberlerin artık sonuçlarını almanız olarak yansıyacak.
12 Aralık tarihinde Merkür retroya gireceğinden ve öncesi sonrası 10 günde gölgeli zamanları dünyaya etki ettiği için kasım ayında başlatmak istediğiniz imza atmak istediğiniz değişiklik yapmak istediğiniz bir alan varsa ya da iş değişikliği yapmak bir iş yeri açmak gibi bunlarla ilgili destekleniyorsunuz. Kasım ayını bu anlamda değerlendirmenizi öneriyorum.
Size mucizelerle dolu çok güzel bir kasım ayı diliyorum.

SEVGİLİ YÜKSELEN BOĞALAR VE BOĞA BURÇLARI

3-4 Kasım günlerinde gökyüzünde Güneş ve Jüpiter, Merkür ve Uranüs, Venüs ve Neptün aralarında 180 derece karşıt açı oluşacak. Bu kadar fazla gezegenin birbirleriyle 180 derecedeki zorlu açısı kasım ayına girerken sizi biraz yorabilir. Bu durum sizi birazcık ilişkiler konusunda zorlayıp bazı kararlar almaya ve bu kararları alırken sizi birazcık sıkıntıya sokmaya kendini adamış gibi duruyor. Eğer problemli giden birbirinizi yorduğunuza inandığınız bir ilişki içindeyseniz bu kararı alma konusunda kasım ayı siz boğaları bu anlamda bitirmeye doğru götürebilir. Ama bu kötü mü, hayır değil aslında, kendi öz değerinizin farkındalığına erişeceksiniz demektir.
8 Kasım’da Venüs’ün terazi burcuna geçişi ile beraber sizin 6 eviniz hareketleniyor. Bekar boğalar eğer çalışma hayatındaysanız çalıştığınız iş yerindeki kişilerden biri size hoş bir teklifle gelebilir. Venüs gezegeni aynı zamanda paranın da temsil ettiği bir gezegen olduğu için belki bir zam belki güzel bir terfi durumu söz konusu olabilir. İş arayan boğalar bu tarih itibarıyla yeni bir iş teklifi de alabilirsiniz.
13 Kasım günü 20 derece akrep burcunda bir yeni ayımız var ve hemen akabinde 18 Kasım’da Güneş’in Mars’la kavuşumu var. Akrebin yoğun enerjisi ile yine arkanızdan dönen birçok olayın aslında farkına varacaksınız ve bu sizin hayatınızdan insanları elemenize neden olacak. Zaten sizinle anlaşamayan sevgili boğalar hiç kimseyle anlaşamazlar ,bu nedenle kendinizi yıpratmadan üzmeden hayatınızdaki sizi yoran herkesi kasım ayı itibarıyla artık gönül rahatlığıyla eleyebilirsiniz. Eskiden hayatınızda olan kişiler ile tekrar karşılaşma durumlarınız olabilir. Ve dikkat etmeniz gereken diğer bir konu hayatınızdaki kişiyle olan ilişkiniz. Eğer evliyseniz ya da hayatınızda birisi varsa bu güneş Mars kavuşumu biraz tartışmaları fikri ayrılıklarını tetikleyecek gibi duruyor.
27 Kasım’da 4 derece İkizler burcunda bir Dolunay gerçekleşecek ve bu Dolunay 28 Ekim’deki Ay tutulmasını tetikleyecek. Bu da demek oluyor ki 28 Ekim Ay tutulmasında sizin için yaptığım burç yorumu geçerli. Oradan aldığımız etkiler ile birlikte ikizler burcundaki bu dolunayın da para evinize girmesi , gelir gider dengenizde bazı artışlar yaşamanıza sebep olacak. Kısaca Dolunay size maddi açıdan şanslı etkiler verecek.
12 Aralık tarihinde Merkür retroya gireceğinden ve öncesi sonrası 10 günde gölgeli zamanları dünyaya etki ettiği için kasım ayında başlatmak istediğiniz imza atmak istediğiniz değişiklik yapmak istediğiniz bir alan varsa ya da iş değişikliği yapmak bir iş yeri açmak gibi bunlarla ilgili destekleniyorsunuz. Kasım ayını bu anlamda değerlendirmenizi öneriyorum.
Size mucizelerle dolu çok güzel bir kasım ayı diliyorum.


SEVGİLİ YÜKSELEN İKİZLER VE İKİZLER BURÇLARI

3-4 Kasım günlerinde gökyüzünde Güneş ve Jüpiter, Merkür ve Uranüs, Venüs ve Neptün aralarında 180 derece karşıt açı oluşacak. Bu kadar fazla gezegenin birbirleriyle 180 derecedeki zorlu açısı kasım ayına girerken sizi sağlık ve iş hayatı alanında biraz yorabilir. Eğer başlatmak İstediğiniz bir proje varsa çalışma alanınızda beklediğiniz cevaplar varsa ya da bunlarla ilgili gecikmeler işlerin yolunda gitmemesi bazı aksiliklerin çıkması gibi problemlerle karşılaşma durumunuz söz konusu olabilir. Aynı zamanda iş yerindeki arkadaşlarınızla fikir ayrılıkları iletişim problemleri yaşanmasına sebebiyet verebileceği için öfkenize ve sinirinize dikkat etmenizi öneririm. Sağlık olarak ise eğer kronik hastalıklarınız varsa onlarla ilgili muhakkak doktor kontrolü, testlerin tekrarı durumları olabilir ve bağışıklık sisteminizi ve psikolojinizi kasım ayında sağlam tutmaya özen gösterin sevgili ikizler burcu.
8 Kasım’da Venü’ün terazi burcuna geçişi ile beraber sizin 5 eviniz hareketleniyor. Burada bekar ikizler sizin için yeni bir aşk başlayabilir yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Ciddi ilişkisi olan ikizlerde bu ilişkiyi aile ile tanışma ve resmiyete dökme konusunda bazı adımlar atabilir. Çocuğu olan ikizler sizler de çocuklarınızla ilgili güzel haberler alabilir onların bazı başarılarıyla gururlanabilirsiniz.
13 Kasım günü 20 derece akrep burcunda bir yeni ayımız var ve hemen akabinde 18 Kasım’da Güneş’in Mars’la kavuşumu söz konusu. Bu alanda yine biraz zorlanacağınızı görüyorum. Beklemediğiniz olaylar, arkanızdan dönen konular konuşmalar bazı şok edici duyumları hiç beklemediğiniz, tahmin etmediğiniz insanlardan ve kişilerden alabilirsiniz. Burada yine öfke kontrolünüz çok önemli. 6-12 aksında yine sert açılar aldığınız için iş hayatınız günlük rutinleriniz sağlığınız olan evleri tetikleyecek ve bazı değişimleri mecburi kılacak gibi görünüyor.
27 Kasım’da 4 derece ikizler burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve bu dolunay 28 ekim’deki ay tutulmasını tetikleyecek. Bu da demek oluyor ki 28 Ekim Ay tutulmasında sizin için yaptığım burç yorumu geçerli. oradan aldığımız etkiler ile birlikte ikizler burcundaki bu Dolunay da size ay sonu itibariyle beklediğiniz cevapları haberleri getirecek ve muallakta kalan konuları sonuçlandıracak.
12 Aralık tarihinde Merkür retroya gireceğinden ve öncesi sonrası 10 günde gölgeli zamanları dünyaya etki ettiği için Kasım ayında başlatmak istediğiniz imza atmak istediğiniz değişiklik yapmak istediğiniz bir alan varsa ya da iş değişikliği yapmak bir iş yeri açmak gibi bunlarla ilgili destekleniyorsunuz Kasım ayını bu anlamda değerlendirmenizi öneriyorum
Size mucizelerle dolu çok güzel bir kasım ayı diliyorum.

SEVGİLİ YÜKSELEN YENGEÇLER VE YENGEÇ BURÇLARI

3-4 Kasım günlerinde gökyüzünde Güneş ve Jüpiter, Merkür ve Uranüs, Venüs ve Neptün aralarında 180 derece karşıt açı oluşacak. Bu kadar fazla gezegenin birbirleriyle 180 derecedeki zorlu açısı kasım ayına girerken sizi 5/11 aksında yani çocuklarınız, hobileriniz, yaratıcılıklarınız, arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, hayalleriniz ,umutlarınız ,alanında sizi biraz zorlayacak gibi görünüyor. Bu zorlama aslında biraz içsel bir sorgulama olabilir sizin için. Bazı eleme ve ayrımlara yönelebilirsiniz. Çocuklarınızla alakalı kendinizi sorgulama dönemi de diyebilirim. Arkadaş ve sosyal çevrenizle alakalı bir değişim yoluna gidebilirsiniz ki zaten siz bunu hemen hemen son 8 aydan beridir aile evinizin içinde yaşıyordunuz. Şimdi bu temizleme ve eleme durumu arkadaş ve sosyal çevreniz alanına geçiyor . Dediğim gibi aile içinde uzun zamandır değişim ve dönüşümler yaşadınız belki yer değiştirdiniz, belki bir taşınma oldu, belki aileler içindeki kişilerle bir sağlık sorunu ile ilgilendiğiniz kimi yengeçler evliliğinde ilişkilerinde ciddi sorunlar ve sıkıntılar yaşadı ama 8 Kasım’da Venüs’ün artık terazi burcuna geçişiyle sizin aile evinizde oturuyor Bu da demek oluyor ki kasım ayında sizve arkadaş çevrenizde çocuklarınızla kendinize yeni bir hobi edinme alanında bazı kararlar almaya yönlenirken evinizin içi artık rahatlıyor. Ve bir mülk alım satımı kasım ayı içinde söz konusu olabilir sevgili yengeçler.
13 Kasım günü 20 derece akrep burcunda bir yeni ayımız var ve hemen akabinde 18 Kasım’da Güneş’in Mars’la kavuşumu söz konusu. Bu Yeni Ay sizin 5 evinizde gerçekleşiyor, bekar yengeçler yeni bir aşka yelken açabilirsiniz yani size yeni bir başlangıç yaptırtabilir . Çocuğu olan yengeçler çocuğunuzla ilgili bazı başlangıçlar yapabilir yeni adımlar atabilirsiniz. Bebek isteyen yengeçler bu ay sizi bu alanda destekliyor olacak. Burcunuzu anlatırken başta söylediğim yeni bir hobi edinme konusu için başlangıç 13 Kasım döneminde tetiklenebilir güzel ve kalıcı da olur. İsteyenler değerlendirebilir. Yeni bir hobi edinin diye söylüyorum çünkü gerçekten uzun zamandan beridir hep insanlarla uğraştınız biraz kendinize vakit ayırmalı öz değerinizin farkına varmalısınız.
27 Kasım’da 4 derece İkizler burcunda bir Dolunay gerçekleşecek ve bu dolunay 28 Ekim’deki Ay tutulmasını tetikleyecek. Bu da demek oluyor ki 28 Ekim ay tutulmasında sizin için yaptığım burç yorumu geçerli. oradan aldığımız etkiler ile birlikte ikizler burcundaki bu dolunay ise size paranız finansal kaynaklarınız ve öz değeriniz konusunda artık kalıcı ve somut adımlar attırtacak. Uzun zamandır gelmesini beklediğiniz bir para varsa eğer bunun girişi bu tarihlerde gerçekleşebilir.
12 Aralık tarihinde Merkür retroya gireceğinden ve öncesi sonrası 10 günde gölgeli zamanları dünyaya etki ettiği için kasım ayında başlatmak istediğiniz imza atmak istediğiniz değişiklik yapmak istediğiniz bir alan varsa ya da iş değişikliği yapmak bir iş yeri açmak gibi bunlarla ilgili destekleniyorsunuz .Kasım ayını bu anlamda değerlendirmenizi öneriyorum.
Size mucizelerle dolu çok güzel bir kasım ayı diliyorum.

SEVGİLİ YÜKSELEN ASLANLAR VE ASLAN BURÇLARI

3-4 Kasım günlerinde gökyüzünde Güneş ve Jüpiter, Merkür ve Uranüs, Venüs ve Neptün aralarında 180 derece karşıt açı oluşacak. Bu kadar fazla gezegenin birbirleriyle 180 derecedeki zorlu açısı kasım ayına girerken sizi aile ve kariyer hayatında biraz yorabilir. Kasım ayında olabildiğince ailenizle tartışmamaya aile bireylerinizle gereksiz inatlaşmamaya özen göstermenizi öneriyorum. Taşınma ,tadilat ,gayrimenkul alım satımı gibi konularınız varsa bunlarla ilgili sizi biraz yoran durumlar gelişebilir öfkenizi ve sinirinizi kontrol etmenize öneririm. kariyer hayatınızda Beklediğiniz olumlu gelişmeler ile ilgili cevapları alabilirsiniz. Özellikle kasımın 2 haftasına kadar lütfen sevgili aslanlar kimseye borç para vermemeye özen gösterin çünkü verdiğiniz paraları geri alamama gibi bir durum söz konusu olabilir Diğer taraftan da banka şifrelerini sosyal medya şifreleriniz ve buralardan yapacağınız alışverişler olursa dolandırılmalara karşı açık bir haritanız var bunlara dikkat edin lütfen.
8 Kasım’da Venüs’ün terazi burcuna geçişi ile beraber sizin 3 eviniz hareketleniyor. burada bekar aslanlar size yeni bir aşk kardeş kuzen yakın çevreye dostluklarınız akrabalarınız tarafından tanıştırılan biriyle başlayabilir. Ayrıca bu dönemde yine bu kişilerle çok güzel vakitler geçirebilir kısa seyahatler geziler planlayıp hayata geçirebilirsiniz. Eğer bir araba değişimi gibi düşünceniz varsa 8 Kasım itibariyle bu konuda da bir takım tetiklenmeler söz konusu olacaktır.
13 Kasım günü 20 derece akrep burcunda bir yeni ayımız var ve hemen akabinde 18 Kasım’da güneşin mars’la kavuşumu Söz konusu. Bu Yeni Ay da siz 4 ev konularında bir başlangıç yapmak için adımlar atabilirsiniz. Yani taşınma ev değişikliği tadilat aile bireyleriyle ilgilenme durumu ve eğer bir ilişkiniz varsa bu kişiyi aile ile tanıştırma ilişkiyi bir üst seviyeye taşıma gibi bir enerji hakim olacak.
27 Kasım’da 4 derece ikizler burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve bu dolunay 28 Ekim’deki Ay tutulmasını tetikleyecek. Bu da demek oluyor ki 28 Ekim Ay tutulmasında sizin için yaptığım burç yorumu geçerli, oradan aldığımız etkiler ile birlikte ikizler burcundaki bu Dolunay ise size eğer uzun zamandır sosyal çevrenizdeki kişilerle arkadaşlarınız ile yaşadığınız problemler varsa bunlarla ilgili bazı kararlar alabilirsiniz. Alacağınız her kararın sizin için olumlu olanacağını bilmenizi isterim. Sosyal medya alanında iş yapıyorsanız internet ortamında eğer bir başlangıç yaptıysanız bununla ilgili de olumlu geri dönüşler Dolunay itibariyle yaşanacak.
12 Aralık tarihinde Merkür retroya gireceğinden ve öncesi sonrası 10 günde gölgeli zamanları dünyaya etki ettiği için Kasım ayında başlatmak istediğiniz imza atmak istediğiniz değişiklik yapmak istediğiniz bir alan varsa ya da iş değişikliği yapmak bir iş yeri açmak gibi bunlarla ilgili destekleniyorsunuz .Kasım ayını bu anlamda değerlendirmenizi öneriyorum.
Size mucizelerle dolu çok güzel bir kasım ayı diliyorum.

SEVGİLİ YÜKSELEN BAŞAKLAR VE BAŞAK BURÇLARI

3-4 Kasım günlerinde gökyüzünde Güneş ve Jüpiter, Merkür ve Uranüs, Venüs ve Neptün aralarında 180 derece karşıt açı oluşacak. Bu kadar fazla gezegenin birbirleriyle 180 derecedeki zorlu açısı kasım ayına girerken sizi 3/9 aksında biraz zorlayabilir yani yurt dışından Beklediğiniz bir haber varsa Bununla ilgili sürüncemede kalan konular olabilir Aracınız varsa bununla ilgili arızalar yaşayabilirsiniz, eğitim alanından Beklediğiniz cevaplar varsa bunlarla ilgili biraz problemli geri dönüşler alabilirsiniz, mahkemelik durumlar varsa bunlarla ilgili netleşmeyen konular gündeminize gelebilir Gerçekten kasımın ilk haftası sizin için birazcık krizli geçebilecek etkiler barındırdığından sinirinize öfkeninize ve iletişim dilinize biraz dikkat etmeniz gerekiyor Bu alan aynı zamanda haberleşme iletişim alanı olduğundan gelen mesajlar ya da hiç görmediğiniz uzun zamandır hayatınızda olmayan kişilerle tekrardan haber almak karşılaşmak gibi durumlar yaşayabilirsiniz dediğim gibi ilk haftayı atlatırsanız kasımın 2. haftası sizin için çok daha kolaylıkla geçtiğini ve olayların daha da hızlandığını göreceksiniz.
8 Kasım’da Venüsün terazi burcuna geçişi ile beraber sizin 2. evinize oturuyor yani Burası para eviniz finansal akışınızda güzel olumlu gelişmeler olacak. Eğer evliyseniz eşinizin gelirinde birtakım artışlar söz konusu olabilir bunlarla ilgili güzel haberler alabilirsiniz gelir gider dengenizi planlamak adına Eğer bir zaman belirlemek istiyorsanız bu gerçekten 8 Kasım itibariyle yapılabilecek bir eylem ki bunu da dikkate almanızı öneririm.
13 Kasım günü 20 derece akrep burcunda bir yeni ayımız var ve hemen akabinde 18 Kasım’da Güneş’in Mars’la kavuşumu söz konusu. Bu yeni ay da size yine 3 ev konularını gündeminize getiriyor yani yakın çevre arkadaşlar dostluklar akrabalar …Aslında araya mesafe giren kişiler varsa bunlarla ilgili bazı çözümlemeler söz konusu olabilir ki az önce de bahsetmiştim ,kasımın ilk haftasını atlatırsanız eğer, pes etmezseniz öfkenize ve sinirinize hakim olursanız gerçekten kasımın ikinci haftası itibariyle çok güzel ve olumlu geri dönüşler alacaksınız…
27 Kasım’da 4 derece İkizler burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve bu dolunay 28 ekim’deki ay tutulmasını tetikleyecek. Bu da demek oluyor ki 28 Ekim Ay tutulmasında sizin için yaptığım burç yorumu geçerli. oradan aldığımız etkiler ile birlikte ikizler burcundaki bu Dolunay ise sizin 10. evinizde gerçekleşecek bu ev kariyerinizi ve hedeflerinize anlatan ev aslında. yani yurt dışından beklediğiniz haberler varsa bir ticari anlaşmanız varsa uzaklardaki kişilerle bir iletişiminiz varsa bunlarla ilgili tüm olumlu cevapları Dolunay itibariyle alabilir yeni adımlar atabilirsiniz.
12 Aralık tarihinde Merkür retroya gireceğinden ve öncesi sonrası 10 günde gölgeli zamanları dünyaya etki ettiği için Kasım ayında başlatmak istediğiniz imza atmak istediğiniz değişiklik yapmak istediğiniz bir alan varsa ya da iş değişikliği yapmak bir iş yeri açmak gibi bunlarla ilgili destekleniyorsunuz Kasım ayını bu anlamda değerlendirmenizi öneriyorum.
Size mucizelerle dolu çok güzel bir kasım ayı diliyorum.

SEVGİLİ YÜKSELEN TERAZİLER VE TERAZİ BURÇLARI

3-4 Kasım günlerinde gökyüzünde Güneş ve Jüpiter, Merkür ve Uranüs, Venüs ve Neptün aralarında 180 derece karşıt açı oluşacak. Bu kadar fazla gezegenin birbirleriyle 180 derecedeki zorlu açısı kasım ayına girerken sizi Para ve finans alanında birazcık zorlayabilir gibi görünüyor özellikle kasımın ilk haftasında gelir gider dengenize dikkat etmenize öneririm. Daha önce birine borç verdiyseniz ve bu paranın size Kasım ayının ilk haftasında ödeneceği sözü verildiyse bu paranın ödenmeme gibi bir durumu söz konusu olabilir bu alanda biraz sinir ve öfke kontrolüne ihtiyacınız olacak sevgili teraziler. bu alan para evi olduğu için aynı zamanda Tabii ki çalışan terazileri de ilgilendiriyor. ani bir şekilde iş değişikliği yapabilir kendinize yeni bir başlangıç yapmak için adımlar atabilirsiniz Eğer böyle planlarınız varsa iyice araştırarak hareket etmenize aceleci davranmamanızı öneririm. kasımın ilk haftasını atlatın çünkü ikinci haftasına güzel enerjilerler başlayacaksınız.
8 Kasım’da Venüs’ün terazi burcuna geçişi ile beraber sizin 1. evinize oturuyor. Kendinizle ilgili bakımlar yaptırtabilir kendi öz değerinizin farkına varabilir kendinize yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Eğer görüşmediğiniz küs olduğunuz problem yaşadığınız insanlar varsa onlarla yeniden nasıl orta yolu bulurum ,nasıl biz tekrar bir araya geliriz, dediğiniz kişilerle barışmak için de gökyüzü sizi destekliyor olacak yani adımlar atabilirsiniz.
13 Kasım günü 20 derece akrep burcunda bir yeni ayımız var ve hemen akabinde 18 Kasım’da Güneş’in Mars’la kavuşumu söz konusu. Bu Yeni Ay sizin 2/8 aksınızda gerçekleşiyor. Bu alanda neler var: Yine paralar iş hayatınız kazançlarınız bankalar eşin geliri… bu alanlarda artışlar terfiler yaptığınız bazı yatırımlardan büyük kazançlar sizi mutlu edecek gibi görünüyor.
27 Kasım’da 4 derece İkizler burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve bu Dolunay 28 Ekim’deki Ay tutulmasını tetikleyecek. Bu da demek oluyor ki 28 Ekim ay tutulmasında sizin için yaptığım burç yorumu geçerli. Oradan aldığımız etkiler ile birlikte ikizler burcundaki bu Dolunay ise sizin 9. evinizde gerçekleşecek Bu da sizin eğer yurt dışı, uluslararası ticaret alanlarından beklediğiniz paralar varsa bunlarla ilgili hızlıca çözümlenmeler sonuçlanmalar yaşayabilieceğinizi gösteriyor. Mahkemeler ile ilgili beklediğiniz cevaplar varsa onlarda dolunay sürecinde sonuçlanacaktır.
12 Aralık tarihinde Merkür retroya gireceğinden ve öncesi sonrası 10 günde gölgeli zamanları dünyaya etki ettiği için kasım ayında başlatmak istediğiniz imza atmak istediğiniz değişiklik yapmak istediğiniz bir alan varsa ya da iş değişikliği yapmak bir iş yeri açmak gibi bunlarla ilgili destekleniyorsunuz. Kasım ayını bu anlamda değerlendirmenizi öneriyorum.
Size mucizelerle dolu çok güzel bir kasım ayı diliyorum.

SEVGİLİ YÜKSELEN AKREPLER VE AKREP BURÇLARI

3-4 Kasım günlerinde gökyüzünde Güneş ve Jüpiter, Merkür ve Uranüs, Venüs ve Neptün aralarında 180 derece karşıt açı oluşacak. Bu kadar fazla gezegenin birbirleriyle 180 derecedeki zorlu açısı kasım ayına girerken dizi ilişkiler ve ortaklıklar alanında biraz zorlayabilir. Bu ay gerçekten sizin için biraz zorlu etkiler batındırıyor. Olabildiğince tüm sakinliğinizi korumanızı öneriyorum. Özellikle bu ayın genelinde size en iyi gelecek .Özellikle bekar akrepler için söylemek isterim ki yeni bir aşk var. Ve evet o yeni aşk kasım ayında hayatınıza ani şekilde girebilir. Bu kişi sizi gerçekten değiştirip dönüştürecek bir kişi olacak ve sizi iyi hissettirecek. ama tabii hayatınızda problemli bir ilişkiniz varsa bunu da bitirebilir ve kendinizi yüklerinizden Kurtulmuş gibi hissedebilirsiniz. eğer ortaklı işleriniz varsa Bu alanda da bazı kararlar alma yoluna gidebilirsiniz. Gökyüzü gerçekten size çok uzun zamandan beri zorluyor özellikle son 1,5 yıldır bir tutulma döneminden çıktınız hayata bakışınız aldığınız kararlar değişti ve dönüştü. Kısaca bir farkındalık yaşadınız ve şimdi artık siz 13 Kasım günü yaşayacağımız 20 derece akrep burcundaki yeni ayla birlikte ki bu yeni ay sizin burcunuzda yaşanacak olduğundan yeni başlangıçlar yapmaya yeni hedefler belirlemeye hazırsınız.
12 Aralık tarihinde Merkür retroya gireceğinden ve öncesi sonrası 10 günde gölgeli zamanları dünyaya etki ettiği için kasım ayında başlatmak istediğiniz imza atmak istediğiniz değişiklik yapmak istediğiniz bir alan varsa ya da iş değişikliği yapmak bir iş yeri açmak gibi bunlarla ilgili destekleniyorsunuz. Kasım ayını bu anlamda değerlendirmenizi öneriyorum.
Size mucizelerle dolu çok güzel bir kasım ayı diliyorum.

SEVGİLİ YÜKSELEN YAYLAR VE YAY BURÇLARI

3-4 Kasım günlerinde gökyüzünde Güneş ve Jüpiter, Merkür ve Uranüs, Venüs ve Neptün aralarında 180 derece karşıt açı oluşacak. Bu kadar fazla gezegenin birbirleriyle 180 derecedeki zorlu açısı kasım ayına girerken sizi kariyeriniz iş hayatınız hedefleriniz alanında ilk hafta biraz zorlayabilir. Bunlar neler : Planlamadığınız iş yükleri, sizinle ilgisi olmayan ya da görevini yapmayan kişilerin işlerinin sizin üzerinize kalması gibi durumlar söz konusu olabilir. Ve siz bu alanda öfkenizi ve sinirlerinizi Biraz kontrol etmek zorunda kalabilirsiniz. Sorumluluklarınızın arttığı bu ilk haftayı kontrollü şekilde atlatırsanız ikinci haftaya girişte size yeni fırsatlar gelecek ve akış daha hızlı ve kolay olacaktır.
8 Kasım’da Venüsün terazi burcuna geçişi ile beraber sizin 11. eviniz aktif hale geliyor yani Burası arkadaşlıklar ,sosyal çevreler, hayaller ve umutlar evimiz. Bekar yaylar arkadaş ortamınızdan birileri size aşk itirafında bulunabilir. Ben size gökyüzü durumuna göre bir şans vermenizi öneriyorum. hali hazırda ilişkisi devam eden yaylar ilişkinizi bir üst aşamaya taşımak için adımlar atabilirsiniz ,evli olan yaylar eşinizle çok güzel arkadaş ortamlarına dahil olabilir .Onlar güzel vakitler geçirebilirsiniz. Sadece orada abartılı konuşmalar ve davranışlarda bulunmamaya dikkat edin lütfen. Bu ortamlar size hiç beklemediğiniz bir iş teklifiyle ya da yeni bir projey konudunda destek verebilir ve siz ilerde bu alandan güzel kazançlarda sağlayabilirsiniz.
13 Kasım günü 20 derece akrep burcunda bir yeni ayımız var ve hemen akabinde 18 Kasım’da Güneş’in Mars’la kavuşumu söz konusu. Bu Yeni Ay sizin başında söylediğim o sıkıntılı sürece atlattığınız takdirde sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz de olumlu olarak çalışacaktır yani çalışma alanı iş alanı kariyer alanında yeni başlangıçlar yapabilir Beklediğiniz cevapları alabilirsiniz.
27 Kasım’da 4 derece İkizler burcunda bir Dolunay gerçekleşecek ve bu dolunay 28 Ekim’deki Ay tutulmasını tetikleyecek. Bu da demek oluyor ki 28 Ekim Ay tutulmasında sizin için yaptığım burç yorumu geçerli. oradan aldığımız etkiler ile birlikte ikizler burcundaki bu Dolunay sizin geçmişte Attığınız adımların sonuçlarını görmeniz, beklediğiniz cevapların gelme sürecini hızlandıracaktır.
12 Aralık tarihinde Merkür retroya gireceğinden ve öncesi sonrası 10 günde gölgeli zamanları dünyaya etki ettiği için Kasım ayında başlatmak istediğiniz imza atmak istediğiniz değişiklik yapmak istediğiniz bir alan varsa ya da iş değişikliği yapmak bir iş yeri açmak gibi bunlarla ilgili destekleniyorsunuz. Kasım ayını bu anlamda değerlendirmenizi öneriyorum.
Size mucizelerle dolu çok güzel bir kasım ayı diliyorum.

SEVGİLİ YÜKSELEN OĞLAKLAR VE OĞLAK BURÇLARI

3-4 Kasım günlerinde gökyüzünde Güneş ve Jüpiter, Merkür ve Uranüs, Venüs ve Neptün aralarında 180 derece karşıt açı oluşacak. Bu kadar fazla gezegenin birbirleriyle 180 derecedeki zorlu açısı kasım ayına girerken sizi Ikili ilişkiler çocuklar sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınızı birazcık yorabilir. gergin olmamaya ve iletişim dilinize olabildiğince hakim olmaya dikkat edin lütfen. Satürn’ün ileri harekete geçmesiyle beraber yani 5 Kasım itibariyle uzun zamandır Beklediğiniz vize pasaport uluslararası ticaret yurt dışı işleri ile alakalı cevaplar ya da uzaklara bir yolculuk planı devreye girebilir bunlarla ilgili haberler alabilirsiniz.
8 Kasım’da Venüs terazi burcuna geçişi ile beraber sizin 10. Evinize oturuyor bu da yine kariyeriniz ve hedefleriniz konusunda Aslında başarıya ulaşacağınızı size yeni başlangıçlar yapabileceğinizi ailenizden destek görebileceğinizi işaret ediyor. Tek yapmanız gereken şey dengede kalabilmek yani işe çok fazla kendinizi kaptırıp ailenizi sevdiklerinizi ihmal etmemeniz konusunda aslında gökyüzü sizi uyarıyor. İş hayatından birileri ya da ailece tanıdığınız bir çevreden birileri ile tanıştırılma durumunuz ve yeni bir ilişkiye başlama durumunuz söz konusu olabilir.
13 Kasım günü 20 derece akrep burcunda bir yeni ayımız var ve hemen akabinde 18 Kasım’da güneşin mars’la kavuşumu Söz konusu. Bu Yeni Ay sizin Biraz konfor alanınızdan çıkmanız gerektiği konusunda istenmeyen şekilde destek veriyor aslında. neden istenmeyen şekilde diyorum Çünkü hepimiz konfor alanımızı çok severiz ve onun dışında hareket etmek istemeyiz ama bu yeni ay sizi başarıya götürme konusunda biraz zorluklara tabi tutcak gibi. Bu yeni aynı döneminde sosyal çevrenize ve arkadaşlıklarınıza dikkat etmeniz gerekiyor çünkü öfkenizi ve sinirinize kontrol edemediğiniz takdirde bitirme ve sonlandırma enerjisi çalışıyor haritanızda geri dönülmez konuşmalar yapabilirsiniz.
27 Kasım’da 4 derece ikizler burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve bu dolunay 28 Ekim’deki ay tutulmasını tetikleyecek. Bu da demek oluyor ki 28 Ekim Ay tutulmasında sizin için yaptığım burç yorumu geçerli, oradan aldığımız etkiler ile birlikte ikizler burcundaki bu dolunay ise sizin 6 ve 12 aksında çalışıyor burası bilinçaltımız ve sağlığımız aynı zamanda da çalışma alanımız olduğu için buralarda biraz kafa karışıklığı dalgın olma zaman zaman duygusal olarak yalnız hissetme gibi durumlar olabilir bu Dolunay sizi biraz duygusal yapabilir, yani kendi içinize birkaç gün çekilmek kendi başınıza kalmak daha iyi hissettirebilir.
12 Aralık tarihinde Merkür retroya gireceğinden ve öncesi sonrası 10 günde gölgeli zamanları dünyaya etki ettiği için kasım ayında başlatmak istediğiniz imza atmak istediğiniz değişiklik yapmak istediğiniz bir alan varsa ya da iş değişikliği yapmak bir iş yeri açmak gibi bunlarla ilgili destekleniyorsunuz .kasım ayını bu anlamda değerlendirmenizi öneriyorum.
Size mucizelerle dolu çok güzel bir kasım ayı diliyorum.

SEVGİLİ YÜKSELEN KOVALAR VE KOVA BURÇLARI

3-4 Kasım günlerinde gökyüzünde Güneş ve Jüpiter, Merkür ve Uranüs, Venüs ve Neptün aralarında 180 derece karşıt açı oluşacak. Bu kadar fazla gezegenin birbirleriyle 180 derecedeki zorlu açısı kasım ayına girerken sizi Kariyeriniz, iş hayatınız, hedefleriniz ve ev hayatımızla alakalı biraz yorabilir. kasımın ilk haftası nereye nasıl yetişeceğini bilmediğiniz, Çok yorulduğunuz koşturmalı bir hafta olacak. özellikle taşınma ev tadilatı aile bireyleri ile ilgilenme durumlarınız varsa buralarda koşturmanız fazla olabilir. Özellikle kadın kova burcu takipçilerim bu ay haracamalarımıza dikkat edin çünkü eş geliri, eşinizin kazancı konusunda biraz zorlanabilirsiniz.
8 Kasım’da Venüsün terazi burcuna geçişi ile beraber sizin 9 eviniz aktif hale geliyor. Beklediğiniz pasaport vize işlemleriniz varsa bunlarla ilgili olumlu dönüşlerin başlangıç haftası diyebiliriz. yurt dışı ile alakalı bir gezi programı yapabilirsiniz. yine yurt dışı ile çalışan uluslararası ticaret yapan sevgili kovalar Sizlerde bu alanda yeni anlaşmalar sözleşmeler imzalar ve başlangıçlar yapabilirsiniz.
13 Kasım günü 20 derece akrep burcunda bir yeni ayımız var ve hemen akabinde 18 Kasım’da Güneş’in Mars’la kavuşumu söz konusu. Bu Yeni Ay sizin yine kariyer ve aile evinide gerçekleşecek olduğundan planladığınız programladığınız hayata geçirmek istediğiniz konular ve olaylarda bir takım değişiklikler söz konusu olabilir planlarınızın dışına çıkma durumları olabilir bunlar için de yine sinirinizi ve öfkenizi kontrol altına alarak sabırlı bir şekilde beklemenize sonrasında karşınıza çıkacak olan fırsatları değerlendirmenizi öneriyorum. her şeyde bir hayır olduğunu lütfen unutmayın.
13 Kasım itibariyle yeni ay etkisini aile evinizden alıyorsunuz. Onlardan alacağınız destek ortak alacağınız kararlar gündeminizde olabilir. Yani kasım ayında en büyük destek ailenizden gelecek size.
27 Kasım’da 4 derece İkizler burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve bu dolunay 28 Ekim’deki Ay tutulmasını tetikleyecek. Bu da demek oluyor ki 28 Ekim Ay tutulmasında sizin için yaptığım burç yorumu geçerli. oradan aldığımız etkiler ile birlikte ikizler burcundaki bu Dolunay ise sizin 3 evinizde gerçekleşeceği için yakın çevreniz, arkadaşlarınız ,akrabalarınız ,kuzenleriniz ,dostluklarınızla beraber iletişiminizin artacağını onlarla birlikte vakit geçirmek için güzel planlar ve programları hayata geçirebilirsiniz. Önceden yaptığımız bir araba değişikliği ya da alım satımı gibi gündeminiz varsa bunlarla ilgili de son kararı verip adım atacaksınız.
12 Aralık tarihinde Merkür retroya gireceğinden ve öncesi sonrası 10 günde gölgeli zamanları dünyaya etki ettiği için Kasım ayında başlatmak istediğiniz imza atmak istediğiniz değişiklik yapmak istediğiniz bir alan varsa ya da iş değişikliği yapmak bir iş yeri açmak gibi bunlarla ilgili destekleniyorsunuz .Kasım ayını bu anlamda değerlendirmenizi öneriyorum.
Size mucizelerle dolu çok güzel bir kasım ayı diliyorum.

SEVGİLİ YÜKSELEN BALIKLAR VE BALIK BURÇLARI

3-4 Kasım günlerinde gökyüzünde Güneş ve Jüpiter, Merkür ve Uranüs, Venüs ve Neptün aralarında 180 derece karşıt açı oluşacak. Bu kadar fazla gezegenin birbirleriyle 180 derecedeki zorlu açısı kasım ayına girerken sizi 3 9 aksında birazcık zorlayabilir . Kardeşler, kuzenler, yakın çevreler, akrabalar ve yurt dışı ile alakalı işler, yurt dışı ile alakalı konular, yüksek öğrenim konuları, mahkemeler, bunların içinde… Şimdi buralarda yaşayabileceğiniz bazı krizli ve sıkıntılı durumlar öfkenizi ve sinirinizi kontrol edemediğiniz takdirde birazcık yorabilirsiniz. O yüzden kasımın ilk haftasını biraz daha olayları akışa ve seyre bırakarak hareket etmenizde fayda var, sonrasında çünkü akıcı ve güzel bir enerji söz konusu olacak. Kalıcı imzalar atmak için yurtdışı bağlantlı işleriniz varsa bunlarla ilgili uzun soluklu planlar yapabilmek için kasımın ikinci haftasını beklemenizde fayda var.
8 Kasım’da Venüsün terazi burcuna geçişi ile beraber sizin 8 eviniz aktif hale geliyor.. Bu da uzun zamandan beridir hayatınızda görüşmediğiniz belki mecburi ara vermek zorunda kaldığınız kişilerle ya da küs olduğunuz ama barışmak için fırsat kolladığınız sevdiklerinizle bir araya gelmenize kolaylaştıracak. Sevgili balıklar, bankalardan beklediğimiz cevaplar varsa bunlarla ilgili olumlu cevapları 8 Kasım itibariyle alabileceksiniz. Eğer estetikle ilgili bir şeyler yaptırmak İstiyorsanız yani dolgu, botoks tarz şeyler malum Venüs’te retroda değilken iyi ve kalıcı olabilir, değerlendirebilirsiniz.
13 Kasım günü 20 derece Akrep burcunda bir yeni ayımız var ve hemen akabinde 18 Kasım’da Güneş’in Mars’la kavuşumu söz konusu. Bu Yeni Ay sizin yine 3/9 aksınızda gerçekleşeceğinden size bu alanda yeni fırsatlar sunmaya geliyor. yakın çevrenizde küs veya kırgın olduğunuz kişiler varsa onlarla iletişiminizi düzeltmek için adımlar atabilir, size hata yapanların özür dilemelerini duyabilirsiniz. Yine 9. ev yurtdışı, mahkemeler, uzaklar, eğitimler, eşinizin ailesi ve ilahi adalet alanı olduğu için buralardan bazı başlangıçlar yapmak için gökyüzü sizi destekliyor olacak ve hak ettiğiniz uzun zamandır engellerle karşılaştığınız durumlar varsa, onlardan yana hakkınızı alacaksınız.
27 Kasım’da 4 derece İkizler burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve bu dolunay 28 Ekim’deki Ay tutulmasını tetikleyecek. Bu da demek oluyor ki 28 Ekim Ay tutulmasında sizin için yaptığım burç yorumu geçerli. oradan aldığımız etkiler ile birlikte ikizler burcundaki bu Dolunay ise sizin 4. eviniz olan aile evinizde gerçekleşek. başlatmak istediğiniz tadilatlar varsa onları bu dönem başlatabilir, kariyer alanınızda sorunlar sıkıntılar yaşıyorsanız ailenizden destek görebilir, biz yanınındayız merak etme diyebilirler. Bir mal mülk alım satımı için beklediğiniz haberler varsa ya da taşınma da olabilir, onlarla ilgilide harekete geçmek için artık adım atacaksınız.
12 Aralık tarihinde Merkür retroya gireceğinden ve öncesi sonrası 10 günde gölgeli zamanları dünyaya etki ettiği için kasım ayında başlatmak istediğiniz imza atmak istediğiniz değişiklik yapmak istediğiniz bir alan varsa ya da iş değişikliği yapmak bir iş yeri açmak gibi bunlarla ilgili destekleniyorsunuz .Kasım ayını bu anlamda değerlendirmenizi öneriyorum.
Size mucizelerle dolu çok güzel bir kasım ayı diliyorum.

Sevgilerimle
Astrolog Saadet Gülbakan
Instagram @astrologsaadetgulbakan
Twitter @saadetgulbakan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx