Hande Erçel ile Hakan Sabancı birinci yıllarını kutladı!

Daha önce ‘Güneşin Kızları’, ‘Çalıkuşu’, ‘Hayat Ağacı’, ‘Siyah İnci’, ‘Azize’ ve ‘Sen Çal Kapımı’ gibi yapımlarda yer alan güzel oyuncu Hande Erçel, son dönemde Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla sık sık gündeme geliyor.

Tüm yazı birlikte yurt dışında tatil yaparak geçiren ikiliden 29 yaşındaki Erçel, geçtiğimiz aylarda Tarabya’da objektiflere takılmıştı.

EVLİLİK CEVABI

Oyuncu, muhabirlerin; “Sıra size geldi artık. Var mı evlilik düşünceniz?” sorusuna ise “Her şey çok güzel. Gayet iyi gidiyor” demekle yetinmişti.

BİRİNCİ YIL KUTLAMASI

Aşkları dolu dizgin devam eden ikili, son olarak birinci yıllarını sosyal medya hesaplarından yaptıkları romantik bir paylaşımla kutladı.

Erçel, 31.2 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden sevgilisine sarıldığı bir fotoğrafı kalp emojisiyle birlikte “En sevdiğim tüm anılarım seninle. Daha fazlasını yapmak için sabırsızlanıyorum” mesajını yazarak yayınladı.

Sabancı da aynı paylaşıma, 389 bin takipçisi bulunan sosyal medya hesabında yer verdi. İkilinin bu romantik kutlaması, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx