Gergin Anlar! Tuğba Ekinci ve Ece Ronay Canlı Yayında Birbirine Girdi

Kadınlara yönelik skandal sözlere imza atan ve ‘Erkek her zaman kadından üstündür. Dayak yemek istemeyen kadın yer mi?’ minvalindeki sözleriyle akıl tutulması yaşatan Tuba Ekinci, şimdi de Fenomen Ece Ronay’la canlı yayında tartıştı. Detaylar…

Birkaç gündür Tuğba Ekinci’yi konuşuyoruz, nedeni malum. Kadınlara yönelik sarf ettiği skandal sözlerle herkesin sinirlerini zıplattı kendisi.

Müge ve Gülşen’in 2. Sayfa programına katılan Tuğba Ekinci, kadınlara yönelik şu sözleriyle tepkilerin odağı hâline geldi.?

‘Erkek her zaman kadından üstündür. Dayak yemek istemeyen kadın yer mi? Çileden çıktığını anladığı an ya susar ya dayak atar. Ozan Güven, Ahmet Kural ve Mehmet Ali Erbil gibi vizyonlu insanların düşürüldüğünü düşünüyorum. Nasıl kadınları düşürüyorlar? Bizim erkeklerimizi de düşürüyorlar. Bunlar ahlaklı, normal, düzgün hayatları olan kadınlar olsalar bunlar olmaz.’

Öte yandan eskiden Çarkıfelek yarışmasında hosteslik yapan Tuğba Ekinci, yarışmanın sunucusu Mehmet Ali Erbil’le ilgili de konuştu ve Ece Ronay’a gönderme yaptı.

Tuğba Ekinci’nin, ‘Birkaç kız çıktı, bize mesaj atıyor falan dediler. Atar kardeşim, erkeğe ne olacak. Sen ona o rahatlığı nasıl verdin? Kadınlar üzerine geldiğinde, onun da yanak alma huyu vardır. Sensin buna müsade eden. Genç kızlar kalkıyorlar, klibimde oynar mısın? Mehmet Ali ben de seni çok beğeniyorum dediği zaman… Eskiden sosyal medya yoktu, bunlar konuşulmuyordu. Sonra birisi çıktı, Mehmet Ali’ye zarar verdi; mahkemesi falan oldu. Mehmet Ali hep buydu, Türkiye onu böyle sevdi. Mehmet Ali bir erkek olarak, karşısında onu görmese yapabilir mi?’ sözleri dikkat çekti.

Ece Ronay ise ertesi gün 2. Sayfa programına bağlandı ve Tuğba Ekinci’nin kendisine yönelik sözlerine tepki gösterdi.

Ece Ronay, “Koca bir nesile açık giyinmeyi, kendi tabirinle kuyruk sallamayı sen öğrettin! Ben davayı kazanmışım, orada neyi tartışıyorsun; neyin şovunu yapıyorsun?” deyince Tuğba Ekinci’yle canlı yayında birbirlerine girdiler…

Ece Ronay, geçtiğimiz yıllarda klibinde oynayan Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı mesajları ifşa etmiş; taciz iddiasıyla Mehmet Ali Erbil’e dava açmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx