Başhekim, Halil Umut Meler’in Son Durumunu Açıkladı

 Ankaragücü-Rizespor maçının ardından sahaya giren Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, hakem Halil Umut Meler’e yumruk atmıştı. Bu olay sonrası Başhekim Mehmet Yörübulut, Halil Umut Meler’in sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Ankaragücü-Rizespor maçının ardından sahaya giren Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, hakem Halil Umut Meler’e yumruk attı.

Saldırıda hakem Halil Umut Meler yeğe yığıldı. Yere yığılan Halil Umut Meler, yerde de tekmelendi. Yumruklu-tekmeli saldırının ardından Halil Umut Meler’in gözü morardı.

Ankara’da özel bir hastanenin başhekimi olan Doktor Mehmet Yörübulut, Halil Umut Meler’in sağlık durumuna ilişkin ”Sol göz çevresinde kanaması var. Orada küçük bir çatlak var” dedi.

Sözlerine devam eden Başhekim Yörübulut, “Hastanemize biraz önce hastamız acil servise başvurdu. Orhan Hocamızla beraber diğer doktor arkadaşlar ilk muayeneler, tomografi ve ileri tetkikler, özellikle kafa travması olması nedeniyle beyinden mide bölgesine kadar tarandı. Şu an için hayati tehlike yok. Sol göz çevresinde kanaması var. Orada küçük bir çatlak var. Önemli bir hayati tehlike gözükmüyor. Kafa travması olması sebebiyle hocamızı sabaha kadar takip edeceğiz. Sabah gerekli tetkiklerin ardından göndereceğiz. Halil Umut Meler ile konuştuk. Hasta mahremiyetine girdiği için aktaramayacağım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx