TRT1’den 3 dizi birden geliyor! Yaz ayında izleyenleri büyük sürprizler bekliyor

Zorlu ve yorucu geçen sezonu kapatmaya hazırlanan TRT1, şimdi de yaz dönemi için hummalı çalışmalara başladı. İzleyenlerin memnuniyetini kazanmak ve ortaya kaliteli işler çıkarmak için bir kez daha düğmeye basan TRT1’den 3 dizi birden geliyor.

Yaz döneminde de dizi tutkunlarını ekrana kilitlemeyi hedefleyen TRT1, Kendi Düşen Ağlamaz isimli dizi projesini görücüye çıkaracak. Yönetmenlik koltuğunda İnci Balabanoğlu’nun oturduğu Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin senaristliğini Gülbike Üte ve Tuna Kıygı üstleniyor. Öte yandan tamirci ustası Serkan ile bir otelde staj yapan Alize’nin hikayesini gözler önüne serecek Kendi Düşen Ağlamaz projesinin genel yönetmenliğini Emre Kabakuşak yapıyor.

Bir yazlık diziyi daha ekran başındakilerin beğenisine sunmaya hazırlanan TRT1’den Neşeli Günler dizisi geliyor. Şahin Altuğ’un yönetmenliğinde çekimleri gerçekleştirilecek Neşeli Günler dizisi Goya Entertainment imzasıyla TRT1 ekranındaki yerini alacak. Senaryosunu Ekin Atalar’ın kaleme alacağı Neşeli Günler Dizisi, Neşe isimli bir kadın ve ailesinin başından geçen renkli hikayeyi gözler önüne serecek.

Son olarak başrolünde Güldür Güldür Show programının oyuncusu Onur Buldu’nun olacağı ve ismi şimdilik belli olmayan bir dizi daha TRT1 ekranına taşınacak. Kore yapımı Once Again’den uyarlanacağı açıklanan dizinin senaryosunu Baykut Badem kaleme alacak. Sadullah Celen’in yönetmenlik koltuğunda oturacağı dizinin yapımcılığını ise Fabrika Yapım üstlenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir