Survivor Avatar Atakan ikinci kez baba oldu! Kızına verdiği isim şaşırttı


Survivor 2016 şampiyonu olan Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla hayranlarını sevindirdi. Eşi Serap Korkmaz ile hastane odasında çekildiği kareleri takipçilerinin beğenisine sunan Arslan, ikinci kez baba olduğunu duyurdu.

TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor, her yıl birbirinden ilginç yarışmacılarla kıyasıya bir mücadeleyi gözler önüne seriyor. Bazı yarışmacılar yıllar geçse de kişilikleri ve başarılı performanslarıyla unutulmazlar arasına adını yazdırıyor. Yarışmanın 2016 yılındaki şampiyonu olan Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan da bu isimlerden biri.

Avatar Atakan eşi ve oğluyla beraber

Survivor’a efendiliği ile damga vuran Avatar Atakan, sık sık sosyal medya hesabından ailesiyle yaptığı paylaşımlarıyla gündem oluyor. 2017 yılında Serap Korkmaz ile nikah masasına oturan ünlü isimden müjdeli haber geldi.  2018’de oğlu Leon Aslan‘ın doğumuyla babalık sevinci yaşayan ünlü isim ikinci kez baba oldu. Eşiyle hastane odasında çekildiği kareleri sosyal medya hesabından yayımlayan Arslan, kızlarına adını “Zenia” ismini verdiklerini açıkladı.

Avatar Atakan ikinci kez baba oldu

BEBEK MÜJDESİNİ AİLE FOTOĞRAFIYLA DUYURMUŞTU!

İkinci kez baba olmaya hazırlanan Avatar Atakan eşinin hamileliğini paylaştığı kareler ile açıkladı. Paylaşımına “Aslan’a kardeş geliyor” notunu düşen ünlü ismin mutluluğu gözlerden kaçmadı.

Avatar Atakan sosyal medya paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Ünlü şef Ömür Akkor’u deprem bölgesinde etkileyen olay! “47 yaşındayım, bu kadar büyüdüğümü hatırlamıyorum”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir