Selçuk İnan, Mancini’nin yanında İtalya’yı takip etti

Galatasaray’ın eski futbolcusu Selçuk İnan, mesleğini noktaladıktan sonra antrenörlüğe adım atmış ve Fatih Terim devrinde teknik takımda yer almıştı.

Fatih Terim ile yolların ayrılmasının akabinde Galatasaray’daki vazifesinden istifa eden Selçuk İnan, teknik yöneticilik için şahsî gelişimini sürdürmek ismine çalışmalarına devam ediyor.

Bir yandan UEFA Pro-lisans eğitimine devam eden Selçuk İnan, nisan ve mayıs aylarında Şampiyonlar Ligi’nde oynanan maçları yerinde takip etmiş ve stadyumlardan paylaşımlar yapmıştı.

Mancini’nin yanında 1 hafta geçirdi

Selçuk İnan,geride kalan haftada Galatasaray’da teknik direktörlünü de yapan Roberto Mancini’nin davetlisi olarak İtalya Ulusal Kadrosu’nu takip etti.

UEFA Uluslar Ligi’nde Almanya ile 1-1 berabere kalan, Macaristan’ı 2-1 yenen İtalya’nın idmanlarını yakından takip eden İnan, yaptığı paylaşımla Mancini ve takımına teşekkür etti.

Selçuk İnan paylaşımında şu sözleri kullandı:

“Başta Roberto Mancini olmak üzere bütün takımına (Gianluca Vialli, Daniele De Rossi, Attilio Lombardo, Fausto Pari) bir hafta boyunca bana göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Sizinle futbol konuşmak, bilgi ve deneyimlerinizi paylaşmanız benim için çok kıymetliydi.”

Mancini’nin imzaladığı formadaki mesaj

Selçuk İnan’a imzalı İtalya forması armağan eden Roberto Mancini’nin ileti olarak; “Türkiye’nin bir sonraki büyük teknik yöneticisine. Bol talihler.” yazması dikkat çekti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.