‘Odada sık sık dedikodu yapıyoruz!’

Geçtiğimiz günlerde Demet Şener ile fotoğrafını paylaşan Özge Ulusoy, “Biz artık yıllardır bu sektörün içinde olduğumuz için çok fazla insanla samimi olup, arkadaş olmak çok kolay değil. Kafa dengini bulmak, güvenebileceğin bir insan bulmak… Biz iyi arkadaşız. Mümkün olduğunca beraber vakit geçiriyoruz. O yüzden de onu paylaştık. Çok iyi anlaşıyoruz, gülüyoruz, eğleniyoruz. Ölümüne kankayız tarzı ayrılmaz ikiliyiz” dedi.

“AYRI BİR DOSTLUĞUMUZ VAR”

Demet Şener ise arkadaşlıkları hakkında “Özge ile ayrı bir dostluğumuz var. Sık sıkta bir araya geliyoruz. Şehir dışına işlere gittiğimizde odada sık sık dedikodu yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

“İDOLÜMÜZ AJDA PEKKAN”

“Bir idolünüz varmı? sorusuna Ulusoy, “İkimizin de idolü Ajdan Pekkan. Onun gibi yaşlanmak değil de onun gibi yaş almak istiyorum. Enerjisine bayılıyorum. Sahnede halen kıpır, kendisine hayranız. Allah bize Ajda Pekkan şansı versin” şeklinde konuştu.

Öte yandan bir muhabirin “Siz şarkı çıkarmayı düşündünüz mü? Bir dönem müziğe yönelen modellerin bir çoğu başarısız oldu” sorusuna Demet Şener, “Ben şarkıcı olsaydım. Bugün buralarda olamazdım” cevabını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir