Muharrem İnce: HDP’li olsanız İBB’de işe girersiniz

Tele 1, Halk TV ve KRT’nin, CHP’li belediyelerden beslendiği istikametindeki açıklamalarıyla gündemi sarsan Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce dün de twitter’daki bir sohbet odasından muhalefet medyasının iç yüzünü deşifre etmeye devam etti.

‘Sol havuz medya Türkiye’nin durumlarını anlatmıyor’

İnce, “Belediye beslemeli bir medya olamaz. Bunlar yolsuzlukları ortaya çıkartamaz. Muhalefet medyası belediyelerden geçiniyor. Belediyeden geçinen bir medya belediyeyi eleştiremez. Halk TV ne yapıyor ulaşım artırımını savunuyor. Ulaşım artırımına münasebet yaratıyor. Bunlar nitekim olacak iş değil. Erzurum’da Halk TV sokak röportajı yapıyor. Röportajı yapan oyunu kime vereceksin diye soruyor. Memleket Partisi’ne vereceğim diyor. Halk TV ikinci kısmını kesiyor. Sol havuz medya Türkiye’nin durumlarını anlatmıyor.” dedi.

‘HDP’Lİ OLSAYDINIZ İBB’DE İŞE GİRERDİNİZ’

CHP’deki siyasi paradigma değişimine de değinen İnce, “Selahattin Demirtaş’ı destekleseydiniz terfi alırdınız, HDP’li olsaydınız İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde işe girdiniz fakat Muharrem İnce’yi desteklediğiniz vakit ne milletvekili olabilirsiniz ne de belediye lideri olabilirsiniz” tabirlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.