Merakla beklenen ‘Yıldız De Bana’ başlıyor! İşte yetenek avcıları

Ünlü oyuncular Hülya Avşar, Büşra Pekin ve Zafer Algöz’ün jüri koltuğunda oturduğu, sunuculuğunu Deniz Tansel Öngel’in yaptığı Yıldız De Bana’da, 9 kadın ve 9 erkek olmak üzere toplam 18 yarışmacı yer alacak.

“BİNLERCE GENCİN GELECEĞİNİ BELİRLEYECEK”

Yıldız De Bana ile ekrana dönecek olan sevilen sanatçı Hülya Avşar, “Başvurular çok yoğun. Heyecanlıyım, mutluyum. İçinde her türlü duyguyu barındıran ama özünde yüzümüzü güldüren eğiten ve sonunda emeklerin karşılığı olan muhteşem bir program. Binlerce gencin geleceğini belirleyeceğine inanıyorum” dedi.

“ÇOK EĞLENECEĞİZ”

Jüri üyelerinden Büşra Pekin ise “Bu program için çok heyecanlıyım. Sektöre yeni ve yetenekli isimler kazandırmayı amaç edinmiş bir program. Amaca doğru ilerlerken çok eğleneceğiz. Gençler için önemli bir fırsat. Kanal D ekranında yeteneklerini gösterecekler ve umarım jüri olarak biz de seyirci de izlemeye doyamayacağız” açıklamasını yaptı.

“GERÇEK BİR FIRSAT”

Göz dolduran jürisi ile olduğu kadar yeni yetenekleriyle de çok konuşulacak programın yaratıcı yönetmenliğini Hamdi Alkan üstleniyor. Yıldız De Bana’yı gerçek bir fırsat olarak nitelendiren Alkan, “Bu yarışma yeni yüzler, yeni yetenekler anlamında gerçek bir fırsat. Yıldız adaylarımız canlı yayında performanslarını sergileyecek. Bu çok cesurca ve heyecan verici” şeklinde konuştu.

Ekran başındaki seyircilere eğlenceli vakit geçirtecek, Pastel Yapım imzalı Yıldız De Bana yarışması, 31 Mart Cuma günü saat 20.00’de canlı yayınla Kanal D’de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir