Güldür Güldür’ün Oyuncusu Nikahı Bastı! Hoşlar Hoşu Dilan Saltık’la Evlendi Nikah Fotoğrafları Çok Konuşulacak

Güldür Güldür Show gelin aldı. Güldür Güldür’ün Mustafa’sı gönlünün hırsızı Dilan Saltık ile nikah masasına oturdu. Özgün Aydın ve Dilan Saltık’ın düğününe Güldür Güldür takımı tam takım ile katılırken pek çok ünlü isimde yeni evli çiftti yalnız bırakmadı.

Doğa Rutkay, ali Sunal, Necati akpınar ve Mert Fırat üzere ünlü isimler katılırken Dilan Saltık ve Özgün Aydın’ın nikah şahitleri Didem Balçin ile Alper Kul oldu.

‘DÜĞÜNCÜLÜK DEVAM EDİYOR…’

Özgün Aydın ve Dilan Saltık nikahından kareleri toplumsal medya hesabından paylaşan nikah şahidi Alper Kul paylaşımına “Kardeşim muradına erdi” notu düştü. Güldür Güldür’ün Aziz Bey’i olarak tanınan Ali Sunal’ın eşi Nazlı Kurbanzade de toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Düğüncülük devam ediyor…” sözünü kullandı. Hoş oyuncu Tabiat Rutkay ise çifttin nikah fotoğraflarını toplumsal medya hesabından paylaşarak Özgün Aydın için ‘En güzel damat’ dedi.

GÜZEL GELİN DİLAN SALTIK HEM SADE HEM DE ŞIK

Özgün Aydın’ın kalbini çalan hoş gelin Dilan Saltık sadeliği ve şıklığı ile dikkatleri çekti. Dilan Saltık’ın nikah sırasında giydiği sade gelinliğin öndeki yürekli yırtmacı ise toplumsal medyada en çok konuşulan oldu. Toplumsal medya kullanıcılarının kimi derin ve yürekli yırtmaç için hoş derken kimisi de yakışmamış yorumunu yaptı. Nikahtan sonra düğün cümbüşüne geçilirken çiçeği burnundan gelin Dilan Saltık ve yeni damat Özgün Aydın’ın memnunlukları kameralara yansıdı.

YAKIŞIKLI DAMATIN AĞBİSİ NİKAHTA YOKTU

Uzun müddettir birlikte yaşayan Özgün Aydın ve Dilan Saltık çiftti birlikteliklerini resmiyete dökerken Fenerbahçe’de yapılan nikaha ise Özgün Aydın’ın ağbisinin gelmemesi dikkatleri çekti. Çok Hoş Hareketler 2 programında oyunculuk yapan Ali Özün Aydın’ın kardeşinin en keyifli gününde bulunmaması dikkatleri çekti. Ali Özün Aydın Çok Hoş Hareketler 2 programına geçtiğimiz dönem veda etmişti. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nin Vücut Eğitimi kısmından mezun olan Ali Özün Aydın, Türkiye Futbol Federasyonu’nda lisanslı hakemlik yapmıştır. ali Özün Aydın’ın kardeşi Özgün Aydın’ın düğününe neden katılmadığına dair bir yorum yapılmadı. Özgün Aydın’ın kendisi üzere oyuncu olan ağbisi ali Özün Aydın ile ortasında bir sorun olduğu ise biliniyor fakat ismi konamıyordu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.