Gökçe Eyüboğlu ve Selçuk Öner Eyüboğlu tek celsede boşandı

Daha önce ‘Kadın’, ‘Zümrüdüanka’ gibi yapımlarda rol alan ve bir süredir ‘Evlilik Hakkında Her Şey’ adlı dizide boy gösteren Gökçe Eyüboğlu ve eşinden kötü haber geldi.

2008 yılında dünyaevine giren oyuncu Gökçe Eyüboğlu ve inşaat mühendisi Selçuk Öner Eyüboğlu, evliliklerini gözlerden uzak yaşıyordu.

“ONUN ÖZELİNE SAYGI DUYUYORUM”

Ünlü isim, eşiyle alakalı olarak daha önce ‘Sektörden biri değil eşim. Kendi özelimiz haricinde onun özeline de ayrıca saygı duyuyorum ve evet, bilinçli olarak göz önünde olmamayı tercih ediyoruz’ açıklamasını yapmıştı.

DAVA AÇTI

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre; çiftin evliliği fikri uyuşmazlıklar nedeniyle çatırdamaya başladı. 38 yaşındaki Eyüboğlu da avukatı aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak anlaşmalı boşanma davası açtı. Oyuncu, dava dilekçesinde evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını belirtti.

İstanbul Aile Mahkemesi’nde görülen duruşma yaklaşık 10 dakika sürdü. Mahkeme, çiftin anlaşmalı olarak boşanmalarına karar verdi.

Gökçe Eyüboğlu, boşandığı eşinden aylık 4 bin 150 lira yoksulluk nafakası alacak. Duruşma çıkışı oyuncu bir açıklama yapmadı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.