Galatasaray’da seçim ikramı Isco!

Sonucu merakla beklenen seçim öncesinde Galatasaray’da hareketlilik giderek artıyor. İki lider adayı Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu bir yandan seçime yönelik hazırlıklar yaparken, bir yandan da transfer çalışmalarını sürdürüyor. Hayli tezli bir biçimde kolları sıvayan Özbek’in yıldız bir futbolcunun transferi için harekete geçtiği öğrenildi. Bu ismin ise 10 numara durumunda oynadığı bir müddettir sarı-kırmızılı kulislerde konuşuluyordu.

MAKSATTAKİ İSİM ISCO

Dursun Özbek’in amacındaki ismin Isco Alarcon olduğu ileri sürüldü. Real Madrid ile kontratı sona eren ve gruptan resmen ayrılan İspanyol yıldız çok kıymetli bir mesleğe sahip.

38 DEFA ULUSAL OLDU

2013 yılında 30 milyon Euro karşılığında Malaga’dan Real Madrid’e transfer olan 30 yaşındaki Isco, 38 kere de ulusal ekip formasını terletti ve 12 gol attı. Savlara nazaran Dursun Özbek, Isco’yu transfer ederek hem gruba kıymetli bir güç katmayı hem de topluluğun üzerindeki meyyit toprağını atmayı hedefliyor.

MENAJERİYLE GÖRÜŞÜLDÜ

Dursun Özbek’in grubunda yer alan 2 ismin, Isco’nun menajeriyle temas kurarak ön görüşme yaptığı da öne sürülüyor. Real Madrid’te net 6.5 milyon Euro maaşı olan yıldız futbolcunun şu anki beklentisinin 3.5 milyon Euro civarında olduğu söz ediliyor. Görüşmeler seçim sonrasında sürat kazanacak.

REAL MADRİD PERFORMANSI

Real Madrid’de 9 yılda tam 353 resmi maça çıkan Isco 53 gol ve 56 asistlik performans sergiledi. Son periyotta gözden düşen ve birinci 11’deki yerini kaybeden yıldız futbolcu bu dönem 17 resmi maçta 407 dakika vazife yaptı. 2 defa de ağları havalandırdı. Isco’nun şimdiki piyasa bedeli ise 7.5 milyon Euro.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.