Ece Seçkin 12’inci iğnesini vuruldu: ‘Küçük dilin birazdan seni boğacak’ deyip…

1 yıldır mücadele ettiği alerjik hastalığından kurtulabilmek için soluğu hastanede alan ünlü şarkıcı Ece Seçkin, önceki gün 12’inci iğnesini yaptırdığı anları takipçileriyle paylaştı.

“Adeyyo”, “Güzelim”, “Dibine Dibine” ve “Hoşuna mı Gidiyor?” gibi birbirinden hit parçalarla müzik dünyasının sevilen isimlerinden biri haline gelen Ece Seçkin, yaklaşık 1 yıldır alerjik hastalıkla mücadele ediyor. Düzenli olarak iğne yaptıran ünlü şarkıcı önceki gün 12’inci iğnesini yaptırdığı anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Ece Seçkin

Yüzündeki gülümsemeyi ihmal etmeyen ünlü şarkıcı paylaşımına “1 ay sonra bugünlerde tedavim bitti mi yoksa devam mı belli olacak. Ama içimden bir ses 1 yıldır beni mahveden bu misafirle artık vedalaşacağımızı söylüyor. Gidiyorsun Alerji gidiyorsun, yallah!” şeklinde not düştü. 

Ece Seçkin ınstagram paylaşımı

“VÜCUDUMA RESMEN KIRBAÇ VURULMUŞ GİBİYDİ”

Daha önce katıldığı bir programda hastalığından bahseden Seçkin, şöyle konuşmuştu:

“Çok titizimdir. Vücudumun buna alerjik bir reaksiyon vermesi, beni evden çıkamayacak hale soktu. Vücuduma resmen kırbaç vurulmuş gibiydi. Korkunç bir kaşıntı ve batma hissi vardı. İki-üç atak geçirdim. Doktorum ‘Bu nasıl bir alerji atağı’ diyerek şaşırdı. ‘Küçük dilin birazdan seni boğacak’ deyip hemen kortizon verdi. Stres kaynaklı diyorlar”

Ece Seçkin hastalığı hakkında açıklama yaptı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Fevzi Kaan Türker Isabella şarkısıyla sosyal medyayı salladı! 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.