ARB Airdrop’undan Sonra Bu 4 Altcoin Patlayabilir!

Önde gelen kripto para analistleri, uzun bir süredir beklenen ARB Airdrop’unun ardından bu 4 altcoin projesinin yakın zamanda yükselişe geçeceğini aktardı! Bu 4 altcoin patlayabilir! İşte detaylar…

Önde gelen analistler açıkladı: Bu 4 Altcoin yükselebilir!

Kripto para piyasasının yakından tanınan analistlerinden Drake on Digital ve Duo9, Twitter üzerinden aktardıkları verilerde Arbitrum’un yaklaşmakta olan airdropunun ardındaki tokenomikler hakkında bilgiler paylaştı. Yakın zamandaki ARB airdrop’unun ardından yükselişe geçecek 4 altcoin projesini açıklayan Drake on Digital ve Duo9, bu kripto paraları Arbitrum’un yeni kurulan Arbitrum DAO’da fon sağlamak ve likiditeyi sürdürmek için elinde bulunduracağı kripto paralar olarak görüyor.

GMX

Uzmanlara göre Arbitrum DAO fonlarının yüzde 42’lik kısmı paylaşılırsa, yararlanılacak büyük kripto para birimleri bulunuyor. GMX, zaten bunlardan yararlanıyor. Son bir yıllık süreçte yüzde 171 yükseliş yaşadı. Bununla beraber Arbitrum’daki bazı gelecek vaat eden projeler, TVL’lerine göre çok daha düşük piyasa değerine sahip bulunuyor. Drake’in teorisi, Arbitrum’un Optimism’in yaptığı gibi TVL’ye dayalı olarak airdrop yapacağı yönünde. Analistlerin sözleri ise şu şekilde:

Potansiyel olarak ağın erken benimsenmesine katkıda bulunan en önemli faktör, hibrit kalıcı platformların büyümesidir. GMX, tüm TVL’nin yüzde 80’inden fazlasını oluşturan Arbitrum’un DeFi alanında kendisini lider olarak konumlandırdı.

Uzmanların ilk sırasında GMX bulunuyor. Uzun bir süredir Arbitrum ile hareket eden GMX, birçok yatırımcının ilgisini çekti. Şimdi ise Avalanche’ı 2.chain olarak eklediler. Orada da hızla büyüyolar. Toplam kilitli değer ise toplamda 471 milyon dolar seviyelerinde bulunuyor. Uzmanlar, yatırımcıların GMX’i yakından takip etmesini önerirken, mevcut 708 milyon dolarlık piyasa değeriyle GMX’in bir boğa piyasasında hızla yükselişe geçebileceğini aktarıyor. Bununla beraber uzmanlar “buradan 20 kat veya daha fazla büyümemesi için hiçbir neden yok.” sözlerinde de bulundu.

Radiant Capital (RDNT)

Radiant, Arbitrum’da başarılı olan bir borç verme protokolüdür. DeFillama’ya göre TVL’de yalnızca GMX ve Uniswap’in ardından 3. sırada. Ve Uniswap’i yakalayarak 2 numara olmaya sadece 30 milyon dolar kaldı. Kendini bir multichain para piyasası olarak adlandıran Radiant, Arbitrum’a başlarken ve şu anda Arbitrum’dayken, mevduat sahiplerinin başka bir chainden başka herhangi bir büyük varlığı ödünç alabilmeleri için herhangi bir chain’deki büyük bir varlığı kullanmalarına izin verme konusunda iddialı bir hedeflere sahip.

Uzmanlara göre proje kendine has cesur bir amaca sahip ve hızlı, ucuz bir layer-2 protocol ile iyi bir başlangıç yaptı. RDNT, platform’a kilitlendiği anda yüzde 92 oranında ödeme sağlıyor ve bu, krediler için platform ücretlerinden gerçek getiridir. Anlık olarak RDNT, 0,318833 dolardan işlem görüyor ve 49 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip bulunuyor. Uzmanlar, kolay ve hızlıca 50x 100x gibi kazançlar kazanmak isteyen yatırımcılar için GMX’e işaret ederken, platformda birileri her borç aldığında ücret kazanıyorsunuz.

Gains Network (GNS)

Gains Network bir DEX platformu ve Arbitrum’da köprü görevi görür. Ayrıca, köprülemeyi daha kolay ve daha ucuz hale getiren Poligon üzerinde çalışır. Arbitrum köprüsü, göz ardı edemeyeceğiniz bir şeydir. GNS, Arbitrum’a giden en ucuz ve en hızlı köprü gibi görünüyor. Herhangi bir Ethereum köprüsünden çok daha ucuz. Uzmanlar bu konuya olumlu yönde baktığını aktarıyor.

Gains ayrıca birçok kripto para biriminin ticaretine de izin verir. Perps, hem ticaret hem de mevcut pozisyonları korumak için esnek olan kalıcı sözleşmelerdir. Bu nedenle hem perakende yatırımcılar hem de profesyoneller onları seviyor. Bu nedenle uzmanlara göre, GNS üzerinde yatırım yapmak, Poligon veya Arbitrum’da yüzde 6,8 ve yüzde 8,9 oranında güzel bir şekilde karşılığını verir. Bununla beraber uzmanlara göre sürdürülebilir olması, projeyi vazgeçilmez yapıyor. Anlık olarak GNS, 7.37 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içerisinde yüzde 9’un üzerinde değer kaybı yaşadı. Piyasa değeri ise 227 milyon dolar seviyelerinde yer alıyor. Uzmanlara göre GNS, yakın zamanda 10x bile patlama yapabilir. Bu yüzden uzmanlar, yatırımcıların gözlerinin GNS üzerinde olmasını öneriyor.

MAGIC

Bir diğer yandan NFT severler için de açıklamalarda bulunan analistler, listede MAGIC coin’e de yer verdi. MAGIC, TreasureDAO için yerel coin olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar MAGIC’i birçok oyun oynamak ve ağ üzerinde bulunan oyunlar arası para ve taşımak için kullanabilirler. Bununla beraber kendi web sitesine göre Arbitrum üzerinde bulunan tüm oyun ve NFT işlemlerinin yüzde 95’i Treasure DAO üzerinde gerçekleşiyor. Örnek olarak Tales of Elleria verilebilir. Orta çağda geçen role-play oyununda kullanıcılar MAGIC coin kullanabilirler.

Şu anda açıklanan verilere göre platform üzerinde 13 oyun mevcut. Ve harika olan şey, hepsinin tek bir yerde olması. Tek bir cüzdan bağlantısı ile beraber oyunlarda MAGIC coin kullanabilir, PVP oyunlarına katılıp eğlenebilirsiniz. Diğer yandan uzmanlar 383 milyon dolarlık piyasa değeriyle MAGIC’in yakın zamanda 10 kat yükseliş yaşayabileceğini düşünüyorlar ve oyunun tekrar yükselişe geçmesiyle beraber MAGIC’in de yükseleceğini aktarıyorlar. Anlık olarak MAGIC, 1.49 dolardan işlem görüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir