Amatör maçta saha boks ringine döndü 4 futbolcu yaralandı

Pendik’te, 1. Lig amatör ekiplerinden Pendik Çamlık Spor ile Fetih Kelkit Spor ortasında oynanan futbol karşılaşmasında futbolcular ortasında maç sonunda hakemin bitiş düdüğüyle birlikte gerginlik çıktı. Kısa müddette hengameye dönüşen gerginlikte futbolcular birbirine girdi. Boks ringine dönen yeşil alanda sportmenliğe yakışmayan manzaralar ortaya çıktı. Telefon kameralarına yansıyan manzaralarda arbede eden futbolcular birbirlerinden şikayetçi oldu. Manzaralarda, Pendik Çamlık Spor oyuncularının Fetih Kelkit Sporlu oyuncuları darp ettiği ve Fetih Kelkitli 4 oyuncunun yaralandığı öğrenildi. Yaralanan futbolcular hastaneye giderek darp raporu aldı.

POLİS MÜDAHALE ETTİ

Atletler ortasında yaşanan tekme tokat hengame polis grupların müdahalesiyle sonlandırılırken 4 futbolcu arbede sebebiyle yaralandı. Yaralanan futbolcular hastaneye giderek darp raporu aldı.

“40 YILLIK FUTBOL HAYATIMDA BU TÜRLÜ BİR ŞEY GÖRMEDİM”

Deplasmana gittiklerini ve hem rakibin kendilerini yenmelerine karşın saldırdığını tabir eden Fetih Kelkit Teknik yöneticisi Hüseyin Yıldırım, “Maçın bitiminin son saniyesinde maç 2-2 idi. Son saniyelerde yediğimiz gol ile yenildik. Yenilgiye üzülmüyorum, istersem 5-0 yenileyim, maçtan sonra oyuncularıma yapılan çok reaksiyon ve müdahale ile ben çıldırdım. 40 yıllık futbol hayatımda bu türlü bir şey görmedim. Bu türlü bir mantığı kabul edemiyorum. Şikayetçi olduk, darp raporu aldık. Çarşamba günü kısmetse futbol federasyonuna itirazımızı yapacağız. Gerekirse şu olaydan sonra ligden çekilmeyi dahi düşünüyoruz” dedi.

“BİZİ DARP EDENLERİ KINIYORUZ”

Fetih Kelkit Spor oyuncularından Hasan Yel, “Kıymetli bir deplasman maçında son dakikada yediğimiz gol sonrası hakemin maçı bitirmesinin akabinde bir arbede yaşandı. Anlamadığımız formda darp edildik. Darp raporlarımız elimizde mevcut. Biz oraya top oynamaya gittiğimiz halde bizi darp edenleri kınıyoruz” diye konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.